Комунальний заклад дошкільної освіти

(дитячий садок) №1 «Берізка»

Рубіжанської міської ради Луганської області

Світ дитини – дзеркало для вихователя.
Коли любов і повага до життя, розуміння світу дітей присутні в душі дорослого, тоді це і буде його запорукою успіхів як вихователя, мудрого супутника і поводиря дитини у великому світі.

15 квіт. 2024
Маленькі дослідники космосу
"Є у Космосі зорі великі й малі, Є холодні й гарячі планети. Я - людина! Живу на казковій Землі І пізнати всі мрію секрети" Саме такими словами розпочалася тривала онлайн-подорож вихователя Семелюк Н.О. та малюків КЗДО №1 «Берізка» Рубіжанської міської ради Луганської області, під час якої діти отримували знання про елементарні уявлення щодо рідної планети та її супутника Місяця, про Сонце і його роль для планети Земля; вчилися відчувати себе частинкою величного Всесвіту, бачити в ньому красу і гармонію; розширили та уточнили уявлення про планети, що існують за межами планети Земля, знання про видимі в темну пору доби космічні тіла.

8 бер. 2024
ІІІ Міжнародне заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин
У березні 2024року колектив КЗДО №1 « Берізка» Рубіжанської міської ради Луганської області активно долучився до ІІІ Міжнародного заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

23 лют. 2024
Заходи до дня народження Лесі Українки
Кожен край народжує свого поета, сподіваючись виявити себе через його слово. Так на вкраїнському небосхилі спалахнула нова яскрава зірка з доти нікому невідомим іменем. ЇЇ життя – це легендарний подвиг жінки , яка втілює в собі силу і мудрість, талант і щиру душу. Такою зіркою була видатна українська поетеса Леся Українка.