"Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати "

16 січ. 2020
Здоров'я - найважливіша цінність не лише окремої людини, а й загалом усього суспільства. Щоб людина мала змогу піклуватися про своє здоров'я, про розвиток, вона повинна свідомо ставитися до життя як найважливішого дарунку природи. Тому формувати культуру здоров'я особистості, прищеплювати розуміння пріоритету здорового способу життя, надавати ґрунтовні знання про основи здоров'я потрібно дітям з раннього віку, щоб знання, вміннята навички перейшли у звичні, необхідні потреби.

16 січня 2020 року у закладі пройшов черговий День здоров’я. Дні здоров’я спрямовані на зміцнення здоров’я дітей, загартування, покращення фізичного розвитку та виховання у дітей прагнення бути здоровими, сильними, витривалими.

Зміст діяльності на цей день визначається вихователем. Він планує заходи враховуючи вимоги чинної програми та вікові можливості дітей, але можливе об'єднання двох і більше груп для організації та проведення лялькових вистав, фізкультурних або музичних розваг та свят, спортивних ігор.

У цей день проводяться фізкультурні, музичні заняття; режим насичується активною руховою діяльністю, в якій дітей спонукають застосовувати свій досвід, виявляти творчість, ініціативу, свої уподобання в різних видах діяльності.

Фото можно переглянути за посиланням http://dnz1rubizhne.klasna.com/uk/photoalbum/129889