Щоб не сталося біди, будь обережним біля води

24 черв. 2020
В КДНЗ № 1 були проведені заходи з попередження загибелі людей на водних об’єктах протягом купального сезону 2020 року

На виконання підпункту  6 пункту 1  протоколу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Рубіжанської міської ради Луганської області від 12.06.2020 № 18 в КДНЗ № 1 були підготовлені та проведені  наступні заходи з попередження загибелі людей на водних об’єктах протягом купального сезону 2020 року:

1. Видано наказ по закладу  від 16.06.2020  № 46 «Про безпечний відпочинок дітей КДНЗ № 1 на водних об’єктах протягом купального сезону 2020 року».
  2. Обладнано тематичний куточок для батьків з матеріалами « Правила поведінки на воді».
  3. Підготовлено цикл онлайн- консультацій в Інтернет-групах для батьків з питань безпеки дітей на водних об’єктах «Дотримуйтесь правила витягнутої руки», « Правила поведінки на воді в літній період» тощо.
  4. В кожній  групі оформлено куточки «Безпека наших малюків», підготовлені інструкції , пам’ятки для батьків.
  5. Оформлено виставку дитячих робіт з питань безпеки на воді.                                                                                                                  З дітьми проведено:
  • Цикл бесід: «Правила поведінки біля водойм», «Особливості купання у морі, річці, ставку», « «Причини нещасних випадків біля води».
  • Ігрове заняття «Щоб не сталося біди, будь обережним біля води».
  • Дослідницько-пошукова діяльність з водою та предметами.
  • Перегляд відеоролика «Чарівна книга ДСНС» про правила поведінки біля води.
  • Дидактичні ігри: «Біля річки гуляй, про безпеку пам’ятай», «Можна-не можна», «Хто живе в озері, річці, морі»;
  • Лялькова  вистава «Пригоди Колобка біля річки», «Жабенятко-морячок».
  • Інтелектуальна вікторина «Правила країни Безпеки».
  • Рухливі ігри, естафети : « Спритні рятівники», «Перестрибни через струмок», «Не замочи ніг», «Мешканці водоймища», «На риболовлі».
  • Аплікація у техніці «колаж» «Безпечний відпочинок біля води».
  • Конструювання  з конструктора «Лего» :«Вежа рятівників», « Дитячий майданчик біля озера».
Фото можно переглянути за посиланням https://dnz1rubizhne.klasna.com/uk/photoalbum/132207