«Азбука дорожнього руху»

15 лип. 2020
Головним для дітей в навчанні ПДР залишається приклад дорослих - вихователів та батьків. І саме дорожня безпека, як показує статистика, є в даний час є найбільшою проблемною. Особливо тривожить те, що в дорожньо - транспортних пригодах гинуть та отримують травми діти, часом і дошкільного віку.

Коли дитина приходить в дитячий сад, заняття з правил дорожнього руху мають Ознайомчий характер. Діти знайомляться з такими поняттями, як "дорога", "світлофор", "пішохідний перехід", поступово починаючи вивчати види транспортних засобів. Пізніше коло знань з безпеки на дорогах, розширюється. Діти дізнаються про правила руху транспорту, про роботу водія і співробітників. Триває знайомство з дорожніми знаками і світлофором. Всі ці заходи поступово виховують у дитині грамотного пішохода, формують у дітей норми дисципліновані поведінки на вулиці і дотримання ними правил безпеки.

Для кращого засвоєння дітьми моделей поведінки, набуття знань з БЖД в закладі дошкільної освіти №1 «Берізка»  в ході тематичного дня було проведено цикл заходів на тему "Автобукварик": диспут «Що приховують у собі вулиці та дороги міста», бесіди «Корисні поради з власної безпеки», гра «Будь обережний на дорозі», «Водії та пішоходи», турніри знавців правил дорожнього руху «Твій друг автомобіль», «Безпека на дорозі» та ін.

Фото можно переглянути за посиланням https://dnz1rubizhne.klasna.com/uk/photoalbum/132208