РОДИННЕ СВЯТО В ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ №1 «ЩАСЛИВА РОДИНА-ЩАСЛИВА КРАЇНА»

18 вер. 2020
Усе, що є найкраще у дитини: Її талант, усмішка, доброта – Від тата й мами йде і від родини – Незаперечна істина свята..

Найпершою святинею для кожної людини є родина. Адже ми по-справжньому щасливі лише в сім’ї, серед рідних, друзів, коли всі здорові й веселі, коли в оселі панує мир і злагода.

Юні таланти порадували  чудовими номерами, які вражали своєю майстерністю та художнім смаком. Кожне слово, кожен вірш, які промовили маленькі артисти звучали в цей день дуже щиро, бо були звернені до найулюбленіших, до тих, хто недосипав, заколисуючи їх, хто хвилювався  за їх невдачі, хто радів їх найменшій перемозі. На святі малеча в ігровій формі вчилася шанувати родину: як треба ставитися до мами і до тата,  шанувати бабусю, дідуся – цього потрібно вчитися  змалечку. Дітки подарували присутнім незабутні хвилини щастя та радості у чудових піснях та танцювальних номерах.

Сім’я — це замок, затишок і спокій,
Тепло половинки для серця рідна,
Сміх діток, турбота, любов, доброта,
Сім’я — це будинок, де сміється душа!