"В гості Осінь к нам прийшла"

12 лист. 2020
Ходить осінь по садах Ходить усміхається Ніби в казці швидко так Кольори міняються

Гордо і впевнено крокує по Землі чарівниця Осінь: розсипає золото-багряні барви довкола, милує, дивує нас своєю жовтогарячою красою. 11 та 12 листопада в КЗДО №1 "Берізка" відбулося свято присвячене чарівній порі року - осені. Цьогоріч воно проходило під назвою "В гості осінь к нам прийшла". Кожне з 3 свят відмічалося своєю оригінальністю, емоційністю, різноманіттям художнього та музичного матеріалу. Дошкільнята люблять цю прекрасну пору року, милуються красою, відмічають зміни, радіють урожаю, уславляють її в піснях, інсценівках, таночках. Вихованці отримали багато позитивних  емоцій, а  на завершення Осінь усіх почастувала своїми дарами - смачними яблучками.
    Свято в дитячому садку - це завжди дивовижні чудеса, чарівні фарби, дзвінкий сміх дітей, море посмішок і веселощів! Хоч і кажуть, що осінь сумна пора, але діти, як ніхто інший, здатні радіти шелесту золотистого опалого листя під ногами, дощику, під яким так цікаво гуляти під парасолькою, і можливості бігати по калюжах в гумових чобітках.