Новорічне свято

20 груд. 2020
У нічний казковий час Рік Новий прийшов до нас, Він приніс свої вітання І найкращі побажання – І людині, і родині, І матусі-Україні!

Дитинство - це найщасливіша пора. Тільки в дитинстві казка може стати реальністю, і тільки в дитинстві відбуваються чудеса! Як відомо, з особливим хвилюванням і трепетом всі діти чекають Новорічний ранок в дитячому саду, адже вони так старанно до нього готувалися.Діти прийшли на свято ошайні, веселі, з передчуттям свята. Їх надії виправдалися!
     Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки, справжнісіньких Діда Мороза та Снігуроньку, веселих казкових героїв, а головне — особливу, неповторну атмосферу чарівної казки.