Заняття доброти» в «Берізці»

2 бер. 2021
02 березня 2020 року у КЗДО № 1 "Берізка" пройшла низка інтерактивних «занять доброти» для формування у дітей дошкільного віку гуманного ставлення до тварин.

«Заняття доброти»  в «Берізці».

Комунальний заклад дошкільної освіти (дитячий садок) № 1 «Берізка» управління освіти Рубіжанської міської ради  Луганської області  02 березня 2021 році  долучився до проведення інтерактивних «занять доброти» для формування у дітей дошкільного віку гуманного ставлення до тварин.

Домашні тварини для дітей - такий самий об'єкт дослідження та спостереження, як, наприклад, їхні іграшки. Малюки не розуміють, що можуть завдати тварині шкоду. На жаль, діти не мають уродженої поваги до тварин. Цієї цінної навички необхідно навчати.
    Вихователі Гольдіна Н.Ф., Отчич О.Є. та Шевченко М.В.  познайомили дошкільнят  з правилами як необхідно вести себе при зустріччі з безпритульними котами та собаками, особливості догляду за своїми улюбленцями. Були обговоренні питання уважного та дбайливого ставлення до тварин, поваги до їхнього життя.
    Діти ще раз переконалися в тому,що відповідальне та гуманне ставлення до тварин, піклування про них зробить наш світ кращим