Правила безпечної поведінки на воді

5 черв. 2021
Літо - це сонце, повітря і вода, це час відпусток, подорожей і оздоровлення дітей. Люди сім'ями відправляються на відпочинок до водойомів.

Але слід врахувати той факт, що такий відпочинок одночасно корисний, приємний, але і небезпечний, особливо якщо карапуз не вміє плавати. Так, вода дуже корисна для здоров'я малюка: він і загартовується, і активно проводить час, отримуючи свою порцію фізичного навантаження, і морально відпочиває, але разом з тим, вода - це дуже небезпечна стихія.

Для того щоб уберегти дитину від біди, педагоги нашого садочка ще раз нагадали дітям про  правила поведінки на воді:
  1. Діти повинні купатися тільки під наглядом батьків.
  2. Купатися можна тільки на облаштованих пляжах, на яких чергують рятувальники.
  3. Ні в якому разі не можна купатися в місцях, біля яких розміщені щити з написом «Купатися суворо заборонено!».
  4. Дітям не можна грати і знаходитися біля водойми, якщо поблизу немає батьків.
  5. Дітям не можна купатися при підвищеній температурі і нездужанні.
  6. Малюкам не можна перебувати у воді більше 30 хвилин, а якщо вода прохолодна - 5-7 хвилин.
  7. Не можна купатися відразу після рясного прийому їжі. Потрібно почекати 30-45 хвилин.
  8. Якщо навіть малюк вміє добре плавати, йому не можна купатися в глибоких місцях.
  9. Не можна запливати за буйки, навіть в присутності батьків.
  10. Не можна пірнати в незнайомих місцях.
  11. Не можна стрибати в воду з непристосованих для цього підвищень.
  12. Категорично забороняється грати на воді ігри, під час яких потрібно топити інших.
  13. Не можна спонтанно пірнати і хапати когось за ноги в воді - переляканий чоловік може випадково нанести травму пірнати жартівнику.
  14. У спекотні сонячні дні потрібно купатися в головних уборах.
  15. Не можна купатися в шторм і при великій хвилі.
  16. Не можна плавати на пошкоджених плавзасобах (матрацах, колах і ін.)
  17. Не можна запливати на плавзасобах за буйки.
  18. Не можна плавати на плавзасобах при сильній хвилі і в шторм.
  19. Після купання потрібно гарненько витертися рушником і промокнути вуха.
Відео для перегляду  https://www.youtube.com/watch?v=RkvSYIjk9g8