День Державного Прапора та День Незалежності України в нашому садочку

25 серп. 2021
Комунальний заклад дошкільної освіти №1 “Берізка” відсвяткував День Незалежності нашої держави та День Державного Прапора України. Маленькі громадяни збагатили багаж знань про Батьківщину, символи та історію України.

25 серпня, після тривалої відпустки, нарешті до нас завітали діти! Дошкільнята зранку прийшли до дитячого садка у святковому національному одязі.  Символом дня став український прапор, який дітки урочисто підняли та зобразили його на своїх малюнках протягом дня.
   На свіжому повітрі відбулась музично-спортивна розвага для дошкільнят під назвою «День народження держави». Де дітки гралися в ігри: «Склади квіти у віночок», «Хто швидше»; співали пісні та водили хороводи: «Козачата», «Ми українці», «Гарна наша Україна»; виконували «Державний Гімн України». Метою розваги було виховування патріотичного почуття у дітей до своєї країни, символів України: прапора, герба та гімну,  національного вбрання та ін.

Це радісне свято для нас усіх, і як годиться, кожному імениннику, бажали нашій славній Україні, наснаги, мужності і віри в те, що вона буде лише процвітати.

Щоб стелилась доля наша рушниками,
Щоб колосилися поля житами
Сказала кожна у садку дитина:
«З днем народження моя  Україно»!