1 черв. 2021
Хай небо буде чистим, без хмаринок. Хай сонечко лоскоче до нестями! Нехай здоровими зростають діти І хай щасливі будуть мами! Ми бажаєм нині вам багато З Днем захисту дітей, Із вашим святом!

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Це і веселе свято для самих дітей, і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.
  Тож у дитячому садочку «Берізка» було проведено розважально - ігрову програму «Кольорове літечко дітлахів зустрічає» з головним героєм Лунтіком. Маленькі учасники брали участь у різноманітних конкурсах та іграх. Діти отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин. Це свято надовго залишиться у дитячих спогадах як промінь світла.
   Дитинство завжди прекрасне. Діти – наші квіти, вони найкращі, вони найрідніші. Завдання кожного з нас – зробити все можливе, щоб діти були здоровими та щасливими!