«Олімпійська зміна в «Берізці» зростає»

16 вер. 2021
В КЗДО №1 «Берізка» з 08.09.2021 по 15.09.2021 року проведено Олімпійський тиждень, впродовж якого були проведені різноманітні спортивні естафети, змагання,конкурси, ігри. Такі спортивні свята сприяють не тільки фізичному розвитку дітей, а й їх моральному вихованню.

«Олімпійська зміна в «Берізці» зростає».

Сонце світить всім тепленько,

Ми – промінчики маленькі.

Любимо змагатися,

В спортивні ігри гратися!

В КЗДО №1 «Берізка» з 08.09.2021 по 15.09.2021 року був проведений Олімпійський тиждень. Кожна з 2-х команд мала свій девіз, свого капітана команди. Впродовж Тижня були проведені різноманітні спортивні естафети, змагання,конкурси, ігри. Тиждень пройшов дуже весело, діти отримали море задоволення, новий заряд бадьорості, підвищення життєвого тонусу; навчилися переживати, вболівати за свою команду і розуміти, що таке справжня, міцна дружба. Такі спортивні свята сприяють не тільки фізичному розвитку дітей, а й їх моральному вихованню.