Семінар-тренінг «Інтегрований підхід до використання дитячого фольклору як засобу розвитку звукової культури мовлення».

7 груд. 2023
В КЗДО №1 пройшов семінар-тренінг «Інтегрований підхід до використання дитячого фольклору як засобу розвитку звукової культури мовлення».

В КЗДО №1 для педагогів закладу пройшов семінар-тренінг «Інтегрований підхід до використання дитячого фольклору як засобу розвитку звукової культури мовлення»

Колеги  висвітлили переваги українського фольклору як ефективного засобу розвитку виразності мовлення у дошкільному віці; активізували свої знання  з питань формування у дошкільників звукової культури мовлення засобами дитячого фольклору;  з'ясували ступінь підготовленості кожного до реалізації завдань мовленнєвого розвитку дітей  з метою стимулювати їх до самоосвіти.

Окреслили, що залучення дитини до народної культури починається з дитинства, де закладаються основні поняття і приклади поведінки. Використання в роботі фольклорних творів, забезпечує оволодіння рідною мовою, розвиває виразність мовлення;  розширюється словниковий запас дітей, активізуються їх пізнавальний і розумовий розвиток.