День Соборності України

22 січ. 2024

День Соборності України

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року у Києві. В дошкільному навчальному закладі №1 "Берізка" також відзначали День Соборності України. На честь святкування Дня Соборності та Свободи України  з дітьми були проведені заняття на тему: “Українська держава, наша честь і слава”, «Моя країна –єдина та неподільна», що мали на меті виховувати у дошкільників почуття єдності та розуміння того, що разом ми здатні подолати всі труднощі.  Виховний захід  сприяв закріпленню знань про історію, символи України, символічним значенням кольорів прапора, значення гербу. Діти відповідали на питання вікторини "Україна яка?", здійснили подорож Україною, грали в ігри, розказували вірші,  танцювали та співали, отримали позитивний емоційний настрій на весь день.