Заходи до дня народження Лесі Українки

23 лют. 2024
Кожен край народжує свого поета, сподіваючись виявити себе через його слово. Так на вкраїнському небосхилі спалахнула нова яскрава зірка з доти нікому невідомим іменем. ЇЇ життя – це легендарний подвиг жінки , яка втілює в собі силу і мудрість, талант і щиру душу. Такою зіркою була видатна українська поетеса Леся Українка.

Кожен край народжує свого поета, сподіваючись виявити себе через його слово. Так на вкраїнському небосхилі спалахнула нова яскрава зірка з доти нікому невідомим іменем. ЇЇ життя – це легендарний подвиг жінки , яка втілює в собі силу і мудрість, талант і щиру душу. Такою зіркою була видатна українська поетеса Леся Українка.

Не стерлась райдужна сторінка, не вмерла пісня лісова,

Безсмертна Леся Українка була і є повік жива.

Є люди, як свічки, - згоряють і відходять в небуття,

Є люди, як зірки, горять і світять все життя.

До дня народження Лесі Українки наприкінці лютого в  КЗДО №1 «Берізка» пройшла низка заходів, присвячених видатній українській поетесі. Педагоги закладу Олєйник Н.О., Семелюк Н.О., Артюх Н.М. знайомили дітей з творчістю видатного майстра слова та  піснями, які були складені на її вірші. Діти переглядали відеоролик, відповідали на питання вікторини, та дидактичної гри.