ІІІ Міжнародне заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин

8 бер. 2024
У березні 2024року колектив КЗДО №1 « Берізка» Рубіжанської міської ради Луганської області активно долучився до ІІІ Міжнародного заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

ІІІ Міжнародне заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин

Нас  оточує розмаїтний, безмежний, неповторний світ живої природи. Це пишні гіллясті дерева, дивовижної краси квіти, барвисті метелики, пірнаті птахи і, звісно, наші чотириногі друзі – тварини. Тварина стала вірним другом людини ще в прадавні часи, коли наші пращури змогли приручити диких звірів. І тепер ми вже не можемо уявити наше життя без тварин, особливо таких як, коти та собаки. За ініціативи БФ «Щаслива лапа» було проведено  ІІІ Міжнародне заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Традиційно у березні 2024року КЗДО №1 « Берізка» Рубіжанської міської ради Луганської області активно долучився до цих заходів. З дітьми були проведені заняття під час яких педагоги закладу Семелюк Н.О. та Олєйник Н.О. розповідали, як розвивати в собі любов, повагу до вірності, відданості домашніх улюбленців, як навчитися нести відповідальність за приручених тварин. Діти переглядали тематичні мультфільми,  брали участь у вікторинах, квестах, бесідах, дидактичних іграх, де  із захопленням розповідали про своїх домашніх улюбленців, демонстрували фото, малювали   на руці «лапки» тощо. Виконували аплікативні роботи та малювали своїх чотирилапих друзів. Ми завжди намагаємося виховувати дітей добрими, чуйними, небайдужими до тварин людьми. Любові, співчуттю, милосердю людина  вчиться в дитинстві. З любов'ю до тварин в її душу приходить повага до іншого життя, не прийняття насильства. Люди бувають дуже жорстокі, але завжди є милосердні, співчутливі люди з добрим серцем і їх значно більше.  Педагоги КЗДО №1 часто наголошують про те, що ніколи не можна кидати на життєвій дорозі своїх менших чотирилапих друзів, і всі повинні пам’ятати, що ми завжди відповідаємо за тих, кого приручили. «Щасливі лапи» живуть у  людей, які про них дбають. Тому бажаємо всім в житті мати побільше «щасливих лап», адже поряд з ними щасливими стаємо і ми.