СВЯТО ВЕЛИКОДНЯ В КЗДО №1

2 трав. 2024
Великдень - день особливий для всіх, принаймні тому, що родина нарешті може зібратися і почастуватися за святковим столом такими унікальними смаколиками як паски та крашанки. Це одне з найрадісніших свят, адже символізує початок нового життя. В КЗДО №1 «Берізка» пройшла низка заходів, присвячена святу Великодня

СВЯТО ВЕЛИКОДНЯ В КЗДО №1

Вдягла весна мережану сорочку,

Умившись і звільнившись від турбот,

І підіймає волошкові очі

До вищих, до церковних позолот.

Душа стає в цю днину молодою,

Забувши, що слова бувають злі,

І повняться старання добротою

На ранньому, скоромному столі.

Великдень всіх нас на гостину просить

Малює сонце полотно небес,

І крашанку, як усмішку, підносить.

Христос Воскрес!

Україна – країна смутку і краси; радості й печалі; розкішний вінок із рути й барвінку, над яким світять яскраві зорі; це історія мужнього народу, що впродовж століть боровся за волю, за щастя.  Великдень - день особливий для всіх, принаймні тому, що родина нарешті може зібратися і почастуватися за святковим столом такими унікальними смаколиками як паски та крашанки. Це одне з найрадісніших свят, адже символізує початок нового життя. В КЗДО №1 «Берізка» пройшла низка заходів, присвячена  святу Великодня.  Діти дізналися більше про давні та сучасні традиції святкування Великодня, про історію свята та його значення для українського народу; знайомилися з історією виникнення писанки, із символікою знаків на них; про те, як це свято відзначається у інших країнах світу. Крім того, дітям неабияк подобається процес підготовки до свята. Разом з педагогами Олєйник Н.О. та  Семелюк Н.О., за допомогою батьків вони із захватом розмальовували писанки, грали, у різноманітні ігри. Такі заходи виховують повагу до традицій свого народу, любов до рідного краю.