Наше здоров’я у наших руках

8 квіт. 2024
З давніх-давен відоме гасло “Твоє здоров’я – в твоїх руках”. Але щоб навчитися берегти здоров’я, треба знати про самих себе, про стан свого організму. Слово “здоров’я” супроводжує дитину від моменту її народження. Ще навіть не знаючи, що воно означає, три-п’ятирічний малюк каже: “Я здоровий, якщо не хворію”.

Наше здоров’я у наших руках

7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров'я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у 1948 році, до цього заходу долучився дитячий онлайн-садок « Берізка»

Вихователь КЗДО №1 Семелюк Н.О. дала дітям корисні          поради  щодо збереження й зміцнення здоров’я. Діти переглядали  мультфільми, як дотримуватися  здорового способу життя: режиму дня, раціонального харчування, правил гігієни, шкідливої та корисної їжі для зубів . Вчилися правильно мити руки, розглядали мікроби, а також за допомогою батьків провели дослід "Навіщо мити руки або чи дійсно мікроби бояться мила?"  та зробили висновки.