Комунальний заклад дошкільної освіти

(дитячий садок) №1 «Берізка»

Рубіжанської міської ради Луганської області

Світ дитини – дзеркало для вихователя.
Коли любов і повага до життя, розуміння світу дітей присутні в душі дорослого, тоді це і буде його запорукою успіхів як вихователя, мудрого супутника і поводиря дитини у великому світі.

16 трав. 2024
Свято вишиванки
Вишиванка рідна, ну хіба не диво? В ній ходити модно, стильно і красиво. Це митецький витвір, це краса і казка, В ній душі наснага, материнська ласка. Кольори сплелися в ній в узори й квіти, Щоб були щасливі і сміялись діти.

15 трав. 2024
Тиждень безпеки дитини в КЗДО №1
Завдання педагогів — не залякувати дітей, а, користуючись їх природною допитливістю, навчити правил поведінки, не забороняти або приховувати небезпечні предмети і речі, а в ґрунтовній, цікавій, пояснювальній роботі вчити правильно користуватися ними. Потрібно спрямовувати свою роботу на формування свідомої обачності у малят, навичок орієнтування та швидкого реагування на надзвичайні ситуації.

8 трав. 2024
День пам’яті та примирення
Друга світова стала наймасштабнішою та найкривавішою війною в історії людства, великим переломом 20ст.,що докорінно змінив політичну карту і соціальну структуру. Розділити планету і змусити її обертатися навколо осі Берлін-Рим-Токіо. Саме таку ціль у 1939 р. переслідували Німеччина, Італія та Японія, розв’язавши Другу світову війну, війну, яка забрала від 50 до 80 млн. життів. Друга світова війна стала можливою через змову антигуманних режимів: нацистського і комуністичного. А також через лицемірну політику умиротворення провідних країн світу щодо Гітлера. Про це наголосили за круглий столом «Європейський підхід в зміні поглядів подій Другої світової війни», який відбувся для педагогів та батьків вихованців КЗДО №1.