Комунальний заклад дошкільної освіти

(дитячий садок) №1 «Берізка»

Рубіжанської міської ради Луганської області

Світ дитини – дзеркало для вихователя.
Коли любов і повага до життя, розуміння світу дітей присутні в душі дорослого, тоді це і буде його запорукою успіхів як вихователя, мудрого супутника і поводиря дитини у великому світі.

2 трав. 2024
СВЯТО ВЕЛИКОДНЯ В КЗДО №1
Великдень - день особливий для всіх, принаймні тому, що родина нарешті може зібратися і почастуватися за святковим столом такими унікальними смаколиками як паски та крашанки. Це одне з найрадісніших свят, адже символізує початок нового життя. В КЗДО №1 «Берізка» пройшла низка заходів, присвячена святу Великодня

1 трав. 2024
Семінар для педагогів КЗДО №1 «Виховуємо соціально компетентного громадянина у грі»
Виховувати маленького соціально-компетентного громадянина складно, і будь-які складнощі в дошкільному віці найліпше долати у грі. Саме такій проблемі був присвячений семінар «Виховуємо соціально компетентного громадянина у грі», де педагоги КЗДО №1 ділилися своїми напрацюваннями, своїм досвідом. Гра дітей — дзеркало суспільства. Діти відображають життя суспільства в сюжеті та правилах, у взаєминах одне з одним, в ігрових діях, діалогах і репліках. У такий спосіб вони потроху усвідомлюють систему складних взаємин між людьми в суспільстві.

24 квіт. 2024
Cемінар - тренінг для педагогів «Розвиток емоційного інтелекту, як передумова розвитку особистості дошкільника»
Розвиваючи свій емоційний інтелект, ми стаємо більш уважними до себе, своїх відчуттів, бажань і потреб; водночас, це дозволяє нам краще розуміти інших людей, відчувати їхні потреби, мотиви, поведінку. Говорячи про гармонійний розвиток та виховання сучасної дитини дошкільного віку, як психологічно здорової особистості, варто звертати увагу не тільки на пізнавальну сферу, а й на емоційний розвиток дитини. Саме тому практичним психологом КЗДО №1 «Берізка» Рубіжанської міської ради Луганської області Тавадяном М.Р. було проведено семінар - тренінг для педагогів «Розвиток емоційного інтелекту, як передумова розвитку особистості дошкільника»