Безпека дитини!

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ В  « БЕРІЗЦІ» 2019
25 квітня 2019 року на базі комунального дошкільного навчального закладу (дитячий садок) № 1 «Берізка» відбувся семінар-практикум з питання «Безпека життєдіяльності дитини» для вихователів закладів дошкільної освіти, що мав назву «Дитяча академія безпеки», у роботі якого взяли участь педагоги дошкільних закладів міста, завідувач Рубіжанських міських курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області, методист міського методичного кабінету Н. Погрибатько, провідний інспектор відділу запобігання НС, капітан служби ЦЗ М. Щербак.

КДНЗ №1 «Берізка» проводить цілеспрямовану роботу з питань профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання у дошкільнят поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення ними необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, соціальному середовищі, під час трудової діяльності.

25 квітня 2019 року на базі комунального дошкільного навчального закладу (дитячий садок) № 1 «Берізка» відбувся семінар-практикум з питання «Безпека життєдіяльності дитини» для вихователів закладів дошкільної освіти, що мав назву «Дитяча  академія безпеки»

У роботі семінару-практикуму взяли участь завідувач Рубіжанських міських курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області Т. Полухіна, методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради  Н. Погрибатько, провідний інспектор відділу запобігання НС, капітан служби ЦЗ М. Щербак. Вихователь Фістік І. презентувала учасникам семінару  досвід роботи  колективу «Берізки» з питань безпеки життєдіяльності, виставку методичних посібників, розробки занять та бесід, атрибути до сюжетно-рольових ігор для формування у дітей навичок поведінкових реакцій, яку підготували педагогічні колективи усіх дошкільних навчальних закладів. Капітан служби ЦЗ М. Щербак надав можливість учасникам семінару-практикуму відпрацювати навички користування вогнегасником. Практичну роботу з дітьми старшого та середнього дошкільного віку (інтерактивна гра з елементами ТРВЗ «Що? Де? Коли?» та квест-гра «Стежинки безпеки») представили вихователі Н. Гольдіна, О.Старікова. Чітко та злагоджено була проведена евакуація дітей та персоналу закладу. До гасіння умовної «пожежі» на території закладу був залучений державний пожежно-рятувальний підрозділ № 13 м. Рубіжного. У підсумковій частині учасники заходу отримали календарі та буклети з рекомендаціями щодо проведення тижня безпеки дитини, які розробили вихователі О. Отчич та М. Шевченко.

Тиждень безпеки дитини в «Берізці» 2018

Дитинство - найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні кожної особистості. Саме в цей час дитина формується фізично, психічно й інтелектуально, набуває необхідних знань, умінь та навичок. І саме в цей період вона потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту.

Виховання дітей - це й життєва мудрість, і майстерність, і мистецтво.

Важливою складовою виховання дітей є навчання основам безпечної життєдіяльності, яке повинно привчити дитину цінувати та берегти власне життя і життя оточуючих, уникати потенційно-небезпечних ситуацій, а у разі їх виникнення – діяти грамотно, надаючи самодопомогу чи допомоги іншим. Формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку тощо, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят – одне з найактуальніших завдань роботи педагогічного колективу нашого дошкільного навчального закладу «Берізка».

З 18.04.2018р. по 24.04.2018 в КДНЗ № 1 «Берізка» було проведено Тиждень безпеки дитини, під час якого з дітьми були проведені перегляди мультфільмів, пізнавальних передач;бесіди,заняття, заняття –подорожі; творчі, сюжетно-рольові, дидактичні, рухливі  ігри,  тощо. Кожний день був неповторним, присвячений одній з тем безпеки життєдіяльності дітей. Співробітники закладу в черговий раз пройшли практичне заняття з користування засобами пожежогасіння, а саме - вогнегасником, яке провів провідний інспектор відділу запобігання НС Рубіжанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області Щербак М.В.

24.04.2018 року дошкільний заклад «Берізка» перетворився на морський лайнер «Ерудит», де пройшов регіональний семінар з безпеки життєдіяльності, на  якому   колектив дошкільнят, співробітників та гостей здійснив незабутню навколосвітню подорож. Гостями екіпажу були завідувач обласного методичного кабінету навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД у Луганській області Нетребенко А.Ю., Батлук В.М. – майстер виробничого навчання Рубіжанських курсів HMЦ  ЦЗ та безпеки життєдіяльності, методист ММК управління освіти Назарова Л.В., провідний спеціаліст Фастовецький М.В., завідувачі, вихователі - методисти дошкільних навчальних закладів, директор та завуч ЗОШ № 1.

Гості стали  учасниками пригод «У пошуках скарбів» у 2-й молодшій групі, вихователь Старікова О.С., відвідали брейн-ринг в кают-кампанії «Ерудит» (середня група), ведучі вихователі  Отчич О.Є., Фістік І.В., стали глядачами театралізованого дійства дітей старшої групи  «Теремок» на новий лад»,

вихователь Шевченко М.В., муз. керівники Малахова Л.І., Захарова Л.О. В заходах прийняли участь рятувальники Рубіжанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області, які професійно загасили пожежу, що влаштували Пустунка і Забіяка, а  медики станції швидкої медичної допомоги  м. Рубіжне надали їм першу невідкладну допомогу.

Нема результатів.