20 груд. 2021

"Святий Миколай крокує до нас"

Свято лине Миколая-серденько радіє. Йде святий до нас із раю, принесе надію.
6 груд. 2021

"День Збройних сил України"

День чудовий - 6 грудня. Це є свято серед буднів.Зрозуміло тут без слів: це є День Захисників.
18 лист. 2021

«Інклюзивна освіта: наступність інклюзивної культури та практики»

КЗДО №1 прийняв участь у обласній науково-практичній конференціі «Інклюзивна освіта: наступність інклюзивної культури та практики»
11 лист. 2021

Консультація для батьків "Безпека на дорозі: прості правила дорожнього руху для дітей"

5 правил, які має запам’ятати дитина!
9 лист. 2021

В Україні відбувся радіодиктант національної єдності

В Україні 9 відбувся радіодиктант національної єдності, який зачитував письменник Юрій Андрухович.
8 лист. 2021

Поради батькам "Як захиститися від коронавірусу"

Новий коронавірус (CoV) – це новий штам коронавірусу. Захворювання, спричинене новим коронавірусом, вперше було виявлене у Вухані, Китай, та отримало назву коронавірусного захворювання 2019 (COVID-19). «CO» означає corona (корона), «VI» – virus (вірус) та «D» – disease (захворювання). Раніше це захворювання називали «новим коронавірусом 2019 року» або 2019-nCoV. COVID-19 – це новий вірус, пов’язаний із тим же сімейством вірусів, що і гостра респіраторна вірусна інфекція (ГРВІ) та деякі типи звичайної застуди.
20 вер. 2021

«Всесвітній день прибирання».

18 вересня 2021 року мільони активістів України вийшли на Всесвітній день прибирання. Колектив КЗДО "Берізка" також приєднався до цієї акції.
17 вер. 2021

Свято Родини в "Берізці"

“Родина”, “рід”, які слова святі! Вони потрібні кожному в житті, бо всі ми з вами гілочки на дереві, що вже стоїть віки.
16 вер. 2021

«Олімпійська зміна в «Берізці» зростає»

В КЗДО №1 «Берізка» з 08.09.2021 по 15.09.2021 року проведено Олімпійський тиждень, впродовж якого були проведені різноманітні спортивні естафети, змагання,конкурси, ігри. Такі спортивні свята сприяють не тільки фізичному розвитку дітей, а й їх моральному вихованню.
1 вер. 2021

Свято до Дня знань в «Берізці»

В КЗДО №1 «Берізка» пройшло веселе свято , присвячене Дню знань. Педагогами закладу була підготовлена цікава програма, в якій були і розвага - квест, і спортивні змагання , і пізнавальна вікторина, і дискотекам з казковими героями.