17 бер. 2020

Коронавірус

Коронавірус: профілактика інфікування і поширення
22 січ. 2020

День Соборності України

«Дитячий садок - це перша найгідніша сходинка для дитини, національна школа, в якій пробуджується її національна і громадянська свідомість» С.Русова
16 січ. 2020

"Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати "

Здоров'я - найважливіша цінність не лише окремої людини, а й загалом усього суспільства. Щоб людина мала змогу піклуватися про своє здоров'я, про розвиток, вона повинна свідомо ставитися до життя як найважливішого дарунку природи. Тому формувати культуру здоров'я особистості, прищеплювати розуміння пріоритету здорового способу життя, надавати ґрунтовні знання про основи здоров'я потрібно дітям з раннього віку, щоб знання, вміннята навички перейшли у звичні, необхідні потреби.
13 січ. 2020

Розвиваємось з театром!

В дитинстві дуже хочеться перенестися в казковий незвичний світ:стати добрим, чесним, хоробрим героєм улюбленої казки.. Все це можливо в театрі! І поки наші діти малі, важко сказати, ким вони стануть, - інженерами чи художниками, математиками чи поетами, але важливо, щоб кожен, у якій би галузі він не працював, міг розуміти, любити і творити прекрасне…
8 січ. 2020

Різдвяні колядки в дитячому садку.

Подивіться люди добрі Що за шум і що за гам По всій нашій Україні Колядують тут і там.