25 серп. 2021

День Державного Прапора та День Незалежності України в нашому садочку

Комунальний заклад дошкільної освіти №1 “Берізка” відсвяткував День Незалежності нашої держави та День Державного Прапора України. Маленькі громадяни збагатили багаж знань про Батьківщину, символи та історію України.
12 лип. 2021

Безпека життєдіяльності дітей в літній період

КЗДО №1 "Берізка" спільно з службами безпеки продовжують проводити навчально-виховну роботу з дошкільниками
7 лип. 2021

Івана Купала в КЗДО " Берізка"

Красивий, щедрий рідний край І мова наша солов’їна. Люби, шануй, оберігай Усе, що зветься Україна.
20 черв. 2021

Свято мильних бульбашок

Диво є в моїх руках Це не бабка, це не птах! Лине кулька чарівна, Аж до сонця, ось вона! То зелена, то блакитна, Де ж вона? Її – не видно! Видуваю ще одну, Кульку мильну, чарівну!
5 черв. 2021

Правила безпечної поведінки на воді

Літо - це сонце, повітря і вода, це час відпусток, подорожей і оздоровлення дітей. Люди сім'ями відправляються на відпочинок до водойомів.
4 черв. 2021

Заходи до дня дитинства

Відповідно до рішення виконавчого комітету Рубіжанської міської ради від 18.05.2021 № 953 «Про відзначення Міжнародного дня захисту дітей» 01 червня 2021 року на пл. Володимирській з 17-00 до 21-00 відбудеться масовий захід для дітей (цікава програма, цінні подарунки, безкоштовні атракціони, морозиво, солодощі, пінна дискотека, катання на конях тощо).
2 черв. 2021

Літо, літечко проийшло - Дітям радість принесло!!!

Найкращий час для оздоровлення дітей – це літо. Літній період – найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм дітей та зміцнюють їхнє здоров’я. Вихователі використовують усі можливості природного середовища. Заняття влаштовують у куточках відпочинку, на травичці. Діти полюбляють казкотерапію, пальчикову гімнастику на свіжому повітрі. Тому діяльність дошкільного навчального закладу у літній період спрямовується на організацію змістовного різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього відпочинку, закріплення, розширення запасу набутих упродовж навчального року знань через види дитячої діяльності: рухової, ігрової, пізнавальної, художньої тощо.
1 черв. 2021

День захисту дітей

Хай небо буде чистим, без хмаринок. Хай сонечко лоскоче до нестями! Нехай здоровими зростають діти І хай щасливі будуть мами! Ми бажаєм нині вам багато З Днем захисту дітей, Із вашим святом!
20 трав. 2021

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Всесвітній день вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. У 2021 році він припадає на 20 травня. Цьогоріч цьому прекрасному святу – вже 15 років. У цей день всі українці одягають вишиті сорочки та сукні, бо вишиванки є символом єднання, солідарності і підтримки.
20 трав. 2021

Випускний в дитячому садку!

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком.