12 лист. 2020

"В гості Осінь к нам прийшла"

Ходить осінь по садах Ходить усміхається Ніби в казці швидко так Кольори міняються
19 жовт. 2020

Європейський день протидії торгівлі людьми в «Берізці».

19.10.2020 року в КЗДО № 1 «Берізка» були проведені заходи до Європейського дня протидії торгівлі людьми.
13 жовт. 2020

День захисника України в КЗДО № 1 «Берізка»

14 жовтня ми відзначаємо День українського козацтва та День захисника України.Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.
25 вер. 2020

Свято Дошкілля в «Берізці»

Тепер, у дорослому житті, більшість із нас згадує дитинство як найщасливішу пору. І цими спогадами ми завдячуємо не лише люблячим батькам, бабусям-дідусям, друзякам-розбишакам, а й людям, які обрали своїм фахом турботу про малюків – педагогам-дошкільникам.
18 вер. 2020

РОДИННЕ СВЯТО В ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ №1 «ЩАСЛИВА РОДИНА-ЩАСЛИВА КРАЇНА»

Усе, що є найкраще у дитини: Її талант, усмішка, доброта – Від тата й мами йде і від родини – Незаперечна істина свята..
1 вер. 2020

Свято Першого дзвоника у КЗДО №1 "Берізка"

Не звичне перше вересня 2020 року, але традиції в нашому садочку не забуті!!!
28 серп. 2020

Робота закладу у 2020-2021 н.р. в умовах карантину

Педагогічною радою КЗДО № 1 затверджено Тимчасовий Порядок організації освітнього процесу в КЗДО № 1 «Берізка» у 2020-2021 н.р. на період карантину
28 серп. 2020

Всеукраїнська акція пам’яті «Сонях»

Колектив КЗДО № 1 долучився до Всеукраїнської акції пам’яті «Сонях», що відзначається 29 серпня та приурочена до Дня пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
13 серп. 2020

День Нептуна

Свято води "День Нептуна" є одним з найулюбленіших розвах дошкільнят. Вони можуть потанцювати, пограти в рухливі ігри, та позабавлятися з водою одночасно!
15 лип. 2020

«Азбука дорожнього руху»

Головним для дітей в навчанні ПДР залишається приклад дорослих - вихователів та батьків. І саме дорожня безпека, як показує статистика, є в даний час є найбільшою проблемною. Особливо тривожить те, що в дорожньо - транспортних пригодах гинуть та отримують травми діти, часом і дошкільного віку.