22 січ. 2024

День Соборності України

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року у Києві. В дошкільному навчальному закладі №1 "Берізка" також відзначали День Соборності України.
18 січ. 2024

Дослідницько-експериментальна робота в КЗДО №1

Експериментально- дослідницька діяльність в ЗДО. Як цікаво це зробити, щоб було цікаво дітям? Як це зробити, коли педагог працює з дітьми онлайн? Це як перше святкове, відкрите заняття. Де діти стають з першого заняття майбутніми вченими, науковцями. Проводять перші свої досліди, вчаться чути один одного та бути кмітливими та уважними. Експериментально-дослідницька діяльність допомагає задовольнити природну допитливість дошкільників, розвиває пізнавальну активність, спостережливість, сприяє всебічному розвитку дитини: формується система знань про природу, екологію, соціальні явища, взаємозв’язки між явищами та об’єктами, що сприяє позитивному ставленні до природи.
9 січ. 2024

Розвиток елементарних математичних уявлень у дітей дошкільного віку

Заняття з ЕМУ надають дітям розуміння матеріального світу з точки зору кількісті та форми, де вони вчаться міркувати, встановлювати зв’язок між уявленнями та логично мислит
19 груд. 2023

Правове виховання дошкільнят

Правове виховання дитини розпочинається з сім’ї, з усвідомлення нею своїх прав та обов’язків щодо членів родини, сімейних традіцій та цінностей українського народу.
13 груд. 2023

Міжнародний урок доброти "Щаслива лапа"

У рамках проекту «Щаслива лапа» за підтримки Міністерства освіти і науки України та БФ «Щаслива лапа» в КЗДО №1 «Берізка» було проведено Міжнародний урок доброти. На заняттях, які відбулися в двох вікових групах та пройшли під гаслом “Зробимо наш світ добрішим», педагоги закладу розширили знання дітей про тварин та їх значення для людини
7 груд. 2023

Семінар-тренінг «Інтегрований підхід до використання дитячого фольклору як засобу розвитку звукової культури мовлення».

В КЗДО №1 пройшов семінар-тренінг «Інтегрований підхід до використання дитячого фольклору як засобу розвитку звукової культури мовлення».
30 лист. 2023

Збереження українських традицій

Як би не змінювався світ, куди б не закинула тебе доля, завжди зберігай у серці ті духовні скарби, які дісталися тобі у спадок від попередніх поколінь»
21 лист. 2023

День Гідності і Свободи

На відзначення в Україні «Дня Гідності і Свободи» в КЗДО № 1«Берізка» управління освіти Рубіжанської міської ради Луганської області було проведено тематичне заняття патріотичного спрямування для дітей «Я маленький українець і пишаюсь цим». Метою заходу є вшанування патріотизму і мужності громадян, прав і свобод людини, національних інтересів України; прищеплювати любов до Батьківщини, розвивати бажання стати гідними громадянами України.
21 січ. 2022

"Україна-єдина країна"

"Дитячий садок-це перша найгідніша сходинка для дитини,національна школа,в якій пробуджується її національна і громадянська свідомість." С.Русова
23 груд. 2021

"Новорічні дива "в "Берізці"

"З новорічним гарним святом вас вітаємо, малята! Ми бажаємо вам щиро : дружби, радості і миру, Щоб здоровими росли і щасливими були. Разом з нами тут ялинка, у садок вона прийшла, Зелененька веселика втіху дітям принесла." Такими побажаннями розпочалося новорічне свято в КЗДО №1 "Берізка". Вихованців вітали казкові герої та дід Мороз. Діти занурилися в атмосферу чарівності, казкових пригод, веселощів та розваг.