9 лип. 2020

Відважні пожежники

Не для кого не секрет, що пожежа – це страшне лихо і йому краще запобігти.
24 черв. 2020

Щоб не сталося біди, будь обережним біля води

В КДНЗ № 1 були проведені заходи з попередження загибелі людей на водних об’єктах протягом купального сезону 2020 року
15 черв. 2020

Амброзія

Заходи зі знищення амброзії на території КЗДО №1 «Берізка» проводитимуться до кінця жовтня!
1 черв. 2020

Міжнародний день захисту дітей

1 червня світ відзначає День захисту дітей, який має на меті привернути увагу до захисту їхніх прав. Це ще один привід згадати, наскільки важливою є допомога та виховання дітей.
27 трав. 2020

НФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ

Заклади дошкільної освіти міста Рубіжне відновлять роботу з 9 червня 2020 року.
13 трав. 2020

Послаблення карантинних обмежень з 11.05.2020 року

Кабінет Міністрів послабив карантинні обмеження з 11.05.2020 року.
17 бер. 2020

Коронавірус

Коронавірус: профілактика інфікування і поширення
22 січ. 2020

День Соборності України

«Дитячий садок - це перша найгідніша сходинка для дитини, національна школа, в якій пробуджується її національна і громадянська свідомість» С.Русова
16 січ. 2020

"Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати "

Здоров'я - найважливіша цінність не лише окремої людини, а й загалом усього суспільства. Щоб людина мала змогу піклуватися про своє здоров'я, про розвиток, вона повинна свідомо ставитися до життя як найважливішого дарунку природи. Тому формувати культуру здоров'я особистості, прищеплювати розуміння пріоритету здорового способу життя, надавати ґрунтовні знання про основи здоров'я потрібно дітям з раннього віку, щоб знання, вміннята навички перейшли у звичні, необхідні потреби.
13 січ. 2020

Розвиваємось з театром!

В дитинстві дуже хочеться перенестися в казковий незвичний світ:стати добрим, чесним, хоробрим героєм улюбленої казки.. Все це можливо в театрі! І поки наші діти малі, важко сказати, ким вони стануть, - інженерами чи художниками, математиками чи поетами, але важливо, щоб кожен, у якій би галузі він не працював, міг розуміти, любити і творити прекрасне…